Pink má pár noviniek

0
696

Pink si na tohtoročnom udeľovaní BRIT Awards prevezme špeciálnu cenu za výnimočný prínos hudbe. Ocenenie, ktoré v minulosti získali napríklad Elton John alebo Spice Girls naposledy udelili v roku 2012, keď si ho prevzala skupina Blur. A tento rok je na rade Pink. “Je pre mňa cťou, že dostanem počas 2019 BRITs ocenenie za výnimočný prínos hudbe! Britskí fanúšikovia boli od začiatku mojej kariéry medzi tými najvášnivejšími a najoddanejšími na celom svete. Vážim si, že dostanem túto poctu a budem v spoločnosti úžasnej skupiny britských ikon,” vyjadrila sa Pink, ktorá bude vôbec prvou hviezdou, ktorá nemá britský pôvod a dostane toto ocenenie. Sošku si prevezme 20. februára už ako jedna z ďalších celebrít, ktoré majú svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy. Odhalili ju len pred pár dňami a na slávnostnú ceremóniu prišla Pink aj s rodinou.

“Nemusíte byť najlepší v tom, čo robíte, nemusíte byť najkrajší alebo najvyšší alebo najvtipnejší či najtalentovanejší alebo čokoľvek, čo si hovoríte, že nie ste. Ak ste tvrdohlaví, a keď sa nevzdáte a naozaj ťažko pracujete, nikdy nikto iný nemôže byť vami. Dnešok je absolútna pocta. Dnešok to dokazuje,” povedala po odhalení jej hviezdy a v poslednej časti show Ellen DeGeneres prezradila, že 22. februára zverejní novú pesničku Walk Me Home  a v apríli sa dočkáme nového albumu, ktorý sa bude volať Hurts to Be Human.


Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.