5 dôvodov, prečo byť na Valentína single

0
685

Deň zaľúbených je tu a ty si stále single a nemáš ho s kým stráviť? Toto sú dôvody, kvôli ktorým budeš za svoj single status vďačný/á.

  • Tvoja peňaženka nebude trpieť pre lásku

Ak by si bol/a vo vzťahu, musel/a by si vynaložiť peniaze na romantickú večeru či darčeky aj napriek tomu, že tvoj účet plače prázdnotou. Preto môžeš byť vďačný/á za to, že si single a nemusíš utrácať peniaze a môžeš ich využiť na niečo, čo naozaj chceš.

  • Nemusíš sa stresovať

Svoje myšlienky môžeš sústrediť na hocičo, keďže nemusíš plánovať, čo so svojou polovičkou budeš na Valentína robiť a aké obrovské romantické gesto pre ňu prichystáš. Rovnako sa nemusíš zaťažovať tým, či to, čo vymyslíš alebo kúpiš sa tvojmu partnerovi/tvojej partnerke vôbec bude páčiť.

  • Nebudeš sklamaný/á

Vďaka tomu, že si single sa nemusíš báť sklamania z toho, že niečo nevyjde a že tvoje veľké očakávania sa nesplnia a tvoja snaha vyjde na zmar, nebodaj by bol tvoj Valentín nudný a neromantický. Tvoje pocity tak nebudú zranené.

  • Môžeš robiť čokoľvek, čo chceš

Ako pre nezadaného človeka je pre teba 14. február len obyčajný deň – taký, ako každý iný. Nemáš tak žiadne špeciálne povinnosti a môžeš si v tento deň robiť čo chceš.

  • Máš šancu stretnúť niekoho nového

Láska je vo vzduchu a niet vhodnejšieho času na začatie nového románika s chalanom, ktorý stojí pred pizzerkou alebo s chlapcom, ktorý brigáduje v obchode. Valentín je perfektný deň na to, aby si nabral/a odvahu a začal/a niečo nové!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.