MØ: plače skoro stále!

0
785
Prečo skoro stále plače? Ktorá jej pesnička jej úplne zmenila život? A akú pesničku má momentálne v hlave?

K: Tvoja najslávnejšia pesnička bola Lean On. Bola to práve ona, ktorá ta preslávila?

–  On” bola tá najlepšia vec, ktorá sa v mojom živote stala, ale zrazu som bola v skutočne novom postavení. “Lean On” sa stala takým veľkým hitom a práve táto pesnička ma predstavila oveľa väčšiemu publiku a inému žánru, na aký som bola zvyknutá. Trošku som sa obávala toho indie-pop žánru.

K: Vydala si album Forever Neverland. Môžeš niečo o nom povedať?

– Niekto mi povedal, že tento album je viac pop, nejako ma to neprekvapilo. Ale nebolo to niečo, na čom by som vedome stavala  počas tvorby albumu. Ale som šťastná, cítim sa ako pravá, cítim sa v tom albume ako ja.

K: Aké boli začiatky tvorby tohoto albumu?

– Na začiatku som si myslela, že tento album bude len o sedeniach, zasadnutiach, meetingoch. Vychytenie peknej rovnováhy a nájdenie nového výkonného producenta, ktorý by mohol byť mojim partnerom. Veľmi som chcela niekoho, kto bude mať ku mne blízko a bude mi rozumieť.

K: Kde berieš inšpiráciu na svoju tvorbu?

– V súčasnosti neustále počúvam ostatné albumy ženských sólových umelcov. Počúvam všetky albumy Tove Lo a všetky albumy Lany Del Rey, Santigold a Tove Styrke. Ukazuje sa, že ich jedinečnosť je presne to, čo som potrebovala. Myslím, že individualita je veľmi dôležitá. Keď počúvam iných sólových umelcov, milujem ich, keď počujem, že sú to oni, chcem sa o nich dozvedieť viac a chcem vedieť o ich vesmíre a všetkých ich textoch a zvukoch.

K: Aká pesnička je aktuálne v tvojej hlave?

– Ehmm.. Asi aktuálne nemám žiadnu pesničku v hlave. Väčšinou keď zaspávam tak myslím na veľa pesničiek, ale ráno ich hned zabudnem xD.

K: Akú pesničku hráš najradšej na koncertoch?

– Myslím si, že to bude asi Final song. Pretože ľudia ju poznajú, a vždy sú veľmi šťastní, keď ju idem spievať. Je to veľmi pekné.

K: Čo by si bola, keby si nebola speváčkou?

– Hah. Bola by som asi lesník.  Viete, byť v národnom parku niekde v horách. Milujem prírodu veľmi, a som nimi posadnutá.

K: Kedy si naposledy plakala?

– Ja plačem skoro stále. Napríklad aj pri pozeraní Americas next top model, pretože som smutná a príde mi to ľúto, keď tie baby pošlú domov.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.