EGO v kinách! Vyhraj vstupenky!

0
822

Dokumentárny film EGO: PRECEDENS z filmovej produkcie ROMEOFILMS zachytáva vznik Egovho prvého sólového albumu, na ktorého vydanie sme čakali neuveriteľných 10 rokov!

Prináša aj prvý ucelenejší obraz jedného z najvýraznejších umelcov súčasnosti – rapera Ega z kapely Kontrafakt. O celej kapele alebo o Rytmusovi bolo zverejneného už veľa, Ego ale stál vždy tak trochu v úzadí, nehrnul sa do svetiel kamier a chcel, aby za neho hovorila hlavne jeho hudba.

A práve hudba a tvorivý proces na Egov 10 rokov očakávaný sólový album majú ústredné slovo aj tentokrát. Bez zbytočného pozlátka nás film zavedie piamo do autorovej duše, ukáže nám, ako jeho hudba vznikala a postupne si získavala poslucháčov a fanúšikov.

Dokument ukazuje príbehy jednotlivých skladieb, proces tvorby a tiež zábery z najdrahšieho rapového turné v Československu. Nahliadnete v ňom do zákulisia EGOvho roku 2018, ktorý bol plný hudby, rozhovorov a koncertovania po celom Slovensku a Česku.

Premietanie Vám neprinesie iba kvalitný hudobný zážitok, ale aj diskusiu a priestor na „meet & greet“ so známym slovenským raperom EGOm a jeho hosťami po skončení dokumentu.

15 skladieb a videoklipov, ktoré si v roku 2018 získali priazeň poslucháčov na Slovensku aj v Čechách, zbúrali rádia, hitparády a v sledovanosti ovládli YouTube a ostatné online platformy.

Účinkujú: fanúšikovia, Paulie Garand, Tomi Popovič, Sima, Haha Crew, Mad Skill, Rytmus, Matej Zrebný a mnohí ďalší .

Koncert a diskusia sa uskutoční v kinách CINEMAX:

Piatok 15.02.

•             Nitra,  16h30

•             Žilina, 20h00

Sobota 16.02.

•             Banska Bystrica, 16h00

Nedela  17.02.

•             Bratislava BORY Mall, 17h30

Pondelok  18.02.

•             Prešov, 18h40

•             Košice, 20h00

Predpredaj na: www.cine-max.sk          

POZOR! Sleduj náš web, na ktorom nájdeš SÚŤAŽ O VSTUPENKY!!!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.