DUA LIPA a ANNE-MARIE v Anglicku na vrchole!

0
1350

Speváčky ANNE-MARIE a DUA LIPA  ovládli nominácie na hudobné ceny v Anglicku. Medzi kandidátmi na Brit Awards 2019 sa ich mená objavujú hneď štyrikrát!

Anne-Marie 2018

Dua Lipa 2017

Nominačným listinám na tohtoročných cenách ostrovného hudobného priemyslu kraľujú ženy. Tri najvýraznejšie britské speváčky pozbierali najviac nominácií. Okrem zmieňovanej dvojice akadémiu totiž zaujala aj Jess Glynne.

Anne-Marie, ktorá minulý rok vydala album Speak Your Mind s hitmi FRIENDS a 2002, sa dočkala v kategóriach  Najlepšia britská speváčka, Najlepší britský album, Najlepší singel a video. Dua Lipa minulý rok premenila dve z rekordných piatich nominácií. Tento rok sa  bude usilovať o víťazstvo medzi singlami a videami, kde má vždy dve nahrávky – vlastnú skladbu IDGAF a hosťovačku One Kiss u Calvina Harrisa. A podobne je na tom Jess Glynne, ktorá vypomohla skupine Rudimental s These Days (Najlepší singel a video) a medzi singlami bojuje s Ill Be There. Okrem toho je nominovaná aj na Najlepšiu britskú speváčku.

Kto si akú cenu odnesie, sa dozvieme 20.2.2019, kedy sa tohtoročné Brit Awards vyhlasujú.

2002 na YouTube: https://youtu.be/Il-an3K9pjg

IDGAF na YouTube: https://youtu.be/Mgfe5tIwOj0

These Days na YouTube: https://youtu.be/pjTj-_55WZ8

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.