Vyhraj vstupenky do kina na BTS!

0
1846

26. januára bude mať aj na Slovensku vo vybraných kinách celosvetovú premiéru koncertný film BTS “BTS WORLD TOUR LOVE YOURSELF IN SEOUL” a ty môžeš byť pri tom! Je to najžiadanejšie hudobné turné roku 2018 a mieri do kín v 90 krajinách sveta, iba v sobotu 26.januára, 2019!

792x1080_CNMX_Koncert_zo_soulu

Svetové turné BTS – LOVE YOURSELF zo Soulu bude uvedené do kín po celom svete iba v jeden jediný deň. Zábery z Olympijskeho štadiónu v Soule z Augusta 2018, zo svetového turné BTS – LOVE YOURSELF zachytávajú úvodný koncert aktuálneho turné kapely BTS “LOVE YOURSELF”. Turné sa už zúčastnili státisíce fanúšikov po celom svete, od Ázie cez Európu až po Severnú Ameriku, a vyslúžilo si tak označenie: “Najžiadanejšie hudobné turné roku 2018”.

Okrem pohľadu do zákulisia koncertu zo Soulu, turné zachytáva obrovskú energiu kapely, nasadenie a umelecké úsilie jednotlivých členov kapely. Koncertná šnúra ‘LOVE YOURSELF’ zjednotila fanúšikov po celom svete, ktorí oslavujú bezprecedentný medzinárodný úspech kapely.

bts

Ak by si náhodou ešte nevedel/a, tak BTS je juhokórejská chlapčenská kapela, ktorá si získala srdcia miliónov fanúšikov po celom svete a spomedzi kapiel podobného štýlu je momentálne najžiadanejšia!

Členovia BTS sú: RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V and Jung Kook. BTS si vyslúžilo uznanie vďaka ich vlastnej autentickej hudobnej projekcii. Ich vrcholné výkony a spôsob, akým komunikujú s publikom, im priniesli od ich vzniku v roku 2013 celosvetové uznanie. Zmobilizovali milióny fanúšikov po celom svete (ktorí si hovoria “BTS ARMY”), vyšplhali sa na vrchol viacerých hudobných rebríčkov, vypredali svetové turné, a získali viaceré prestížne ocenenia, ako napríklad Billboard Music Awards!

Info a lístky na: cine-max.sk

POZOR! Sleduj náš FB  – budeš tam môcť vyhrať vstupenky a mať zážitok na celý život! Na Slovensku sa koncert  bude premietať v kinách v Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici, Poprade a v Košiciach, takže do súťaže sa zapojte len tím, ktorí budete môcť ísť!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.