BUMBLEBEE už v kinách!

0
1152

Práve dnes prichádza do kín nová transformer pecka s názvom BUMBLEBEE!

1

HAILEE STEINFELD v dobrodružnom príbehu o Charlie, ktorá k 18. narodeninám dostala svoje prvé auto. Lenže ten žltý „chrobák“ nie je obyčajná haraburda, ale Bumblebee, ktorý sa v tejto podobe skrýva nielen pred ľuďmi, ale aj ostatnými Transformers!

null

Charlie teda oslavuje sladkých 18, ale veľa dôvodov k radosti nemá. Nádej, že od rodiny dostane vysnívané auto, sa rozplynie vo chvíli, keď rozbalí mimoriadne trápne darčeky. Až majiteľ autobazáru, u ktorého brigáduje, sa nad ňou zľutuje a daruje jej žltý Volkswagen Chrobák. Len ten najväčší optimista by si však vsadil na to, že táto kraksňa bude ešte niekedy jazdiť! Charlie s ním doskáče aspoň domov do garáže, kde sa ho pokúsi opraviť. Keď sa ale pozrie na podvozok, uvidí na ňom dve veľké modré oči a okamžite vie, že to nie je obyčajné auto! S Autobotom Bumblebeem sa spriatelí aj napriek tomu, že s ňou môže komunikovať len prostredníctvom útržkov pesničiek z autorádia. A vzhľadom k tomu, že Bubmblebeeho hľadajú nepriateľsky naladení Deceptikoni z jeho rodnej planéty a nebezpečný vládny agent Burns, nebudú mať ani Charlie ani Bubmblebee čas na lepšie zoznámenie. Na úteku však zistia, že môžu byť neporaziteľní!

transformers-bumblebee-statue-prime1-studio-feature-9041961

– Príbeh filmu časovo predchádza všetky diely predchádzajúcich Transformers a napriek tomu, že diváci dostanú to, na čo sú u tejto populárnej ságy zvyknutí, film do tejto série tak celkom  nezapadá!

– Ide o prvý hraný film z Transformers univerza, na ktorom sa režijne nepodieľal Michael Bay!

– Vzhľad niektorých Autobotov a Decepticonov sa dizajnovo vracia do éry, kedy vychádzal pôvodný komiks Transformers (1984)!

POZOR! SLEDUJ NÁŠ FB KAMARÁT – uverejníme SÚŤAŽ O TRIČKO A REPRODUKTOR!!!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.