5 najväčších mýtov o vzťahoch

0
1075

  • Stále spolu

To ako vážne??! Byť stále spolu je nereálne. Môžete mať spoločné záujmy, koníčky a záľuby, ale obidvaja budete potrebovať niekedy aj čas len pre seba. Vzdať sa kvôli vzťahu kamarátok určite nemá zmysel.

  • Láska vždy bolí

Ďalšou hlúposťou je, že láska musí bolieť. Opak je však pravdou a láska neznamená trpieť. Má byť postavená na vzájomnej dôvere, úcte a podpore a je tým najúžasnejším pocitom, aký existuje. 

  • Šťastný vzťah je bez hádok

Že iba šťastné vzťahy sa nehádajú? Nezmysel! Aj v skvelom vzťahu vznikajú občas hádky, ktoré mu svojim spôsobom pomôžu a vzťah ucelia. Zaľúbenci si vyrozprávajú, čo ich trápi a čo im vadí a to je pre vzťah len a len prospešné. 

  • Láska je kúzelníčka

To v žiadnom prípade. Aj keď si to mnohí myslia kvôli filmom a seriálom, v ktorých končí lovestory vždy šťastne. V reále je to inak a to, že si zamilovaná neznamená, že ťa začnú všetky problémy obchádzať a bude sa ti len dariť. Síce na starosti nebudeš sama, ale riešiť ich musíte.

  • Vycíti, čo potrebujem

Ak ťa niekto miluje, automaticky to neznamená, že vždy vycíti, čo potrebuješ. Nečakaj zázraky a to, že ťa tvoja polovička objíme presne vtedy, keď to najviac potrebuješ. Preto je dôležitá komunikácia. Rozprávajte sa spolu!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.