TOP seriály roku 2018

0
2444

Ktoré stoja za to?!

Používatelia u nás nie veľmi populárnej sociálnej mikroblogovacej siete Tumblr zostavili svojim hlasovaním rebríček 30 najlepších seriálov roku 2018, ktoré sa oplatí sledovať.

TOP 30 najlepších seriálov roku 2018 podľa Tumblr

 1. Supernatural
  Supernatural, u nás známy ako Hrozba z temnoty, je americký dramatický seriál, ktorý rieši rôzne nadprirodzené javy. To, že je fakt dobrý značí aj skutočnosť, že sa vysiela už od roku 2005 a ľudí stále neomrzel. Baví ich až natoľko, že si vyslúžil 1. miesto!
 2.  Riverdale
  Riverdale netreba nijak špeciálne predstavovať. Vychádza z Archieho komiksov a teší sa popularite na celom svete. Štvorica hlavných postáv je veľmi sympatická a už tri série dokáže pritiahnuť k obrazovkám milióny ľudí.
 3. Brooklyn Nine-Nine
  Seriál Brooklyn 99 sa vysiela od roku 2013 a zaujímavý je hlavne tým, že sa točí na jednu kameru. Jeho príbeh je o tom, čo sa môže stať, keď talentovaný, ale ľahkomyseľný detektív dostane nového šéfa.
 4. The 100
  The 100 alebo Prvých 100 je americký post-apokalyptický sci-fi seriál a je založený na rovnomennej knihe od spisovateľky Kass Morgan. Seriál zobrazuje skupinu tínedžerov, ktorí sa ako prví ľudia vrátia na Zem po devastujúcej nukleárnej katastrofe. V auguste skončila jeho 5. séria a tvorcovia oznámili, že v roku 2019 sa fanúšikovia môžu tešiť na 6.
 5. Supergirl
  Seriál Supergirl je založený na postave z DC Comics – Supergirl. Je to sesternica Supermana, ktorá je taktiež superhrdinka a jej príbehy môžeš pozerať práve v tomto seriáli, ktorý obsadil 5. miesto.
 6. Shadowhunters
  Mladé dievča Clary Fray v deň svojich narodenín zistí, že nie je obyčajná. Pochádza totiž z dlhej rodovej línie Lovcov tieňov, napoly anjelov a napoly ľudí, ktorí lovia démonov. Keď unesú jej matku Joselyn, svet, ktorý jej bol doteraz skrytý, sa jej odhalí v plnej sile, vrátane záhadného Lovca tieňov Jacea. Teraz, keď žije po boku víl, čarodejníkov, upírov a vlkolakov, sa vydá na cestu sebapoznania.
 7. Doctor Who
  Britský seriál Doctor Who opisuje dobrodružstvá záhadného cestovateľa v čase, predstavujúceho sa ako Doktor.
 8. Stranger Things
  Dej Stranger Things sa odohráva vo fiktívnom vidieckom meste Hawkins v Indiane začiatkom 80-tych rokov 20. storočia. Neďaleká inštitúcia Hawkins National Laboratory, ktorá sa zdanlivo zaoberá vedeckým výskumom pre Ministerstvo energetiky Spojených štátov amerických, no v skutočnosti robia tajné paranormálne až nadprirodzené experimenty na ľuďoch. Z nedbalosti sa im podarilo vytvoriť portál do alternatívnej dimenzie zvanej “Upside Down”. Táto dimenzia však začne vplývať na nič netušiacich obyvateľov Hawkinsu katastrofálnym spôsobom.
 9. The Good Place
  Ako asi vyzerá nebo? Túto otázku vyriešili tvorcovia sitcomu The Good Place. Ľudia, ktorí si to zaslúžia, žijú po smrti v mestečku The Good Place. Na problém však narazí Eleanor Shellstrop, ktorá zistí, že si byť na tomto mieste nezaslúži. Podarí sa jej to zmeniť s pomocou Michaela?
 10. Andi Mack
  Sitkom Andi Mack mal premiéru na Disney Channel minulý rok a obľúbilo si ho veľa ľudí. Dej sa točí okolo školákov a ich vzťaho, príbehov a zápletiek. Je to historicky prvý seriál od Disney, v ktorom je jedna z hlavných postáv homosexuálne orientovaná.
 11. Wynonna Earp
 12. Game of Thrones
 13. SKAM Italia
 14. Sherlock
 15. Gotham
 16. 13 Reasons Why
 17. Emmerdale
 18. SKAM
 19. Legends of Tomorrow
 20. The Walking Dead
 21. The Flash
 22. The End of the F*king World
 23. Sense8
 24. Teen Wolf
 25. American Horror Story: Apocalypse
 26. Black Lightning
 27. Agents of S.H.I.E.L.D.
 28. The Office
 29. One Day at a Time
 30. Arrow

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.