Sexy ako nikdy predtým!

0
936

To je KJ Apa v novom shoote mgazínu Flaunt.

Lili Reinhart, Cole Sprouse aj Camila Mendes sú súčasťou decembrového Kamaráta, v ktorom si o nich môžeš prečítať novinky a to, čo prezradili v rozhovoroch. Keďže pre KJ Apa neostalo miesto, prinášame ti s ním čerstvý rozhovor tu, na našom webe a spolu s ním aj jeho novučičké fotky pre magazín Flaunt, na ktorých vyzerá naozaj dobre!

 • o jeho rodnom Novom Zélande:
  Na Novom Zélande máme vec, ktorú nazývame tall poppy syndrome. Znamená to, že ak sa snažíte byť iní alebo robíte niečo nové, ľudia vás potisnú späť, aby ste boli ako všetci ostatní. Každý chce byť rovnaký, nikto nechce vyniknúť. Kreativita je na Novom Zélande takmer neprijateľná. 

 • o Los Angeles:
  Keď som prišiel do LA, bol som očarený. Bol som v meste, kde môžem robiť, čo chcem, nosiť, čo chcem a byť kýmkoľvek chcem a nikto ma za to nebude súdiť. Naozaj mi to otvorilo oči. Keď som tu prišiel, vedel som, že tu chcem ostať. Los Angeles je mesto – je to mesto pre mňa. Veľmi ho milujem. 

 • o herectve:
  Do talentovej agentúry som sa prihlásil, keď som mal 13. Ale nikdy som nepracoval, nikdy som nechodil na žiadne konkurzy ani nič podobné. Až potom, jedného dňa, keď som mal 16, mi ponúkli konkurz na seriál (Shortland Street). Doteraz nerozumiem tomu, ako som to dal, pretože som sa na to necítil a nechcel som tam ísť. Ale jednoducho som sa donútil na ten konkurz ísť a urobiť to. Čo je trochu šialené, pretože toto moje rozhodnutie je dôvod, prečo som teraz tu. 

 • o záľubách:
  Nikdy som si nemyslel, že budem herec. Vždy som seba videl ako hudobníka. Vlastne som vždy chcel hrať hudbu alebo rugby. 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.