Nová hudba od Justina Biebera? Tak skoro NIE!

0
947

Nahrávať nové skladby sa nechystá.

Od vydania albumu Purpose neprišiel Justin Bieber so žiadnou novou hudbou. V septembri ukončil svoje Purpose tour a to bol jeho posledný kontakt s jeho muzikou. Odvtedy sa nijak nečiní a do nahrávacieho štúdia sa nehrnie. Zdroj z okolia Justin Biebera pre magazín People prezradil, že tak skoro sa to ani nezmení.

“Teraz je šťastný a spokojný. Je zamilovaný do Hailey a môžu spolu robiť čokoľvek, čo chcú. Hudbe sa aktuálne venovať nechce. Sú iné veci, ktoré by chcel teraz robiť. Preto keď ho niekde stretnete, nepýtajte sa ho na nový album, ak ho nechcete rozčúliť. Dlhé roky tvrdo pracoval a teraz chce oddychovať. Dlhé roky chcel každý nejaký kúsok z neho a preto chce mať teraz pokoj,” povedal pre People zdroj z Justinovho blízkeho okolia a dodal, že Hailey chce, na rozdiel od neho, pracovať tak, ako nikdy predtým a aj to je dôvodom niektorých ich konfliktov. Vyzerá to teda tak, že na dlhšiu dobu nebudeme od Justina počuť nič nové a všetok svoj čas a energiu bude venovať sebe a svojej polovičke.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.