Liam Payne,Lady Gaga, Kylie Jenner a ďalší boli evakuovaní zo svojich domov

0
851

Dôvodom sú ničivé požiare v LA, ktoré si už vyžiadali niekoľko životov.

Dôvodné obavy o svoje domy majú nielen celebrity, ale aj všetci obyvatelia Los Angeles. Kalifornia totiž od štvrtka bojuje s ničivým požiarom, ktorý si vyžiadal už desiatky obetí. Keďže sa oheň nedarí dostať pod kontrolu a rozširuje sa, evakuovať museli aj ľudí, ktorí majú svoje domy vo štvrti Calabasas a Malibu. Medzi nimi je aj Liam Payne, Orlando Bloom, Lady Gaga, Will SmithKardashianky, rodinný dom Gigi a Belly Hadid či Alyssa Milano. Dom známeho režiséra Scotta Derricksona už ľahol popolom a preto sa o svoje vily boja aj ostatné hviezdy.

“Bolí ma srdce kvôli všetkým, ktorých zasiahol požiar. Prosím ostaňte všetci v bezpečí a neriskujte. Myslím si, že aj ja prídem o svoj dom a všetky spomienky, ktoré z neho mám,” napísal Liam a dodal, že sa modlí, aby sa podarilo poraziť tento živel.

Na Instagram pridal fotku svojej ulice obklopenej ohňom Orlando Bloom, ktorý napísal, že sa modlí za všetkých, čo tam bývajú a drží hasičom pri ich práci palce.

Takto zdokumentoval svoju ulicu a požiar Orlando Bloom.

“Myslím na všetkých, ktorí bojujú s ohňom a na všetkých, ktorí stratili svoje domovy. Ja teraz len sedím a čakám, či aj môj dom skončí v plameňoch. Boh vám žehnaj,” napísala Lady Gaga. “Oheň je veľmi blízko môjho domu. Dúfam, že ste všetci v bezpečí. Dúfam v to najlepšie,” smúti Kylie Jenner.

“Dym je veľmi blízko a prvýkrát v živote vidím tak obrovský oheň. Aj keď nie sme v evakuačnej zóne, nepáči sa mi to a preto odchádzame z domu,” prezradil Will Smith. Ľútosť a podporu vyjadrili prostredníctvom sociálnych sietí aj Niall Horan, Ashley Tisdale, bratia Jonasovci, Lea Michele, Dolan Twins a ďalší.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.