Jasmina vyjadrila verejne Rytmusovi lásku

0
603

Jej slová sú naozaj nádherné.

Už je to týždeň od toho, čo Rytmus požiadal Jasminu Alagič o ruku. Aj keď sa k ich vzťahu Jasmina nezvykne vyjadrovať, tentokrát už nezvládla byť ticho a Rytmusovi verejne vyznala lásku na sociálnych sieťach a všetkým popriala, aby našli takú lásku, akú našla ona.

“Dnes je to týždeň, čo som odpovedala na tú najkrajšiu otázku. V sekunde, bez váhania, najprirodzenejšie ako to len tí, ktorí sa v živote nájdu majú. S obrovskou láskou a hrdosťou na takého muža, akým si Ty, ti v náš veľký deň sľúbim byť Tvojou ženou do konca života. Ten hore (pokojne to/ho pomenujte každý podľa seba) je k nám taký láskavý a štedrý, že mu za toto všetko nikdy neprestanem ďakovať. Žiaden ďalší život sa nekoná, žiaden deň nebude rovnaký dva krát a preto môj každý jeden okamih musí byť krásny. Pretože preň žijem odjakživa, dnes si Tým “okamihom” Ty a ja si nás budem užívať dokým budem vládať. Jediné, čo je naozaj dôležité je nájsť v živote to, toho, tú… čo Ťa robí skutočne šťastným človekom. Nič iné nie je dôležité. Iba Tvoje šťastie, pretože iba vtedy ho môžeš šíriť ďalej. Milujem ťa. Mám Vás rada a ďakujem že sa Vám môžem zdôveriť,” vyznala sa Jasmina. Dvojici držíme v ich vzťahu palce a už sa nevieme dočkať ich spoločnej svadby a sme zvedaví, kedy príde na rad Rytmusove vysnívané dieťatko.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.