SIMA vydáva nový album

0
2178

Obsahuje až 7 rozličných žánrov.

Po roku od vydania svojho debutového albumu Femina prichádza SIMA s ďalšou náložou novej hudby. Jej nový albáč nesie názov PODLA SEBA a obsahuje 9 nových skladieb a niekoľko rôznych žánrov. Predpredaj spúšťa SIMA 18. novembra 2018.

Cover albumu PODLA SEBA

“Pre tento názov som sa rozhodla až nedávno, pretože najlepšie vystihuje a potvrdzuje môj názor na to, ako sa postaviť k životným rozhodnutiam… každý z nás má v sebe určitý druh intuície, ale častokrát si ju nechceme pripustiť. Ja som sa nenechala ovplyvniť rôznymi názormi ľudí pri tvorbe albumu FEMINA a rovnako to je aj pri tomto albume… kopec odborníkov, špecialistov a “skúsených ľudí” v showbiznise mi radilo ČO a AKO treba robiť. No a pretože som robila, robím a budem robiť veci PODLA SEBA, tak sa stal album Femina jedným z najúspešnejších, ak nie najúspešnejším ženským albumom minulého roka. Dávam na svoje pocity a žijem pravidlom, že iba ak robíš v živote rozhodnutia podla seba, môžeš byť naozaj šťastný a nikdy ich nemusíš ľutovať, pretože v tom momente si to tak cítil a chcel…” vysvetľuje SIMA.  “Na tomto albume je minimálne 7 úplne rozličných žánrov, pretože ma baví robiť veci, o ktorých si možno veľa ľudí mysli, že by som to nikdy nedala… baví ma skúšať, prekvapovať, experimentovať a posúvať sa,” hovorí.

“Opäť – tak ako pri Femine nečakajte album s 30 skladbami. Bude presne 9 nových trackov + Spolu + Spolu (acoustic), pretože nechcem robiť album zameraný na kvantitu len aby ich bolo čo najviac, radšej vložím do každej skladby 3 krát toľko času a viem, že tá skladba vystihne presne to, čo som ňou chcela povedať a nenachádza sa v nej ani jedno slovíčko naviac. Chcela som vytvoriť album, pri ktorom nebudete musieť prepínať na ďalšiu … Ďakujem, že vás mám a verím, že sa vám moje druhé “dieťa” bude páčiť,” uzatvára mladá speváčka a my sa už jej nového počinu nevieme dočkať.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.