Imagine Dragons sú tu s novou hudbou

0
2781

Nový album im vyjde už v novembri!

Imagine Dragons je najstreamovanejšia kapela tohto roka a chalani chcú tento titul obhájiť aj ich štvrtou štúdiovkou Origins. Album bude obsahovať 15 skladieb, medzi nimi aj už známe skladby ako Natural, či aktuálny singel Zero z filmu Ralph Breaks The Internet.

Cover albumu Origins.

“Album Origins je o hľadaní nového prostredia, súčasne však aj o tom, že si treba vážiť svoje korene. Keď tvoríme, tvoríme bez hraníc, bez akýchkoľvek pravidiel. Je to pre nás strhujúci pocit tvoriť hudbu, ktorá je pre nás niečím novým a odlišným,” okomentoval nové CD spevák skupiny Dan Reynolds. Na pultoch obchodov by sa malo objaviť už 9. novembra.

Origins vychádza len 16 mesiacov po predchádzajúcom albume Evolve, ktorý počas jedného roka získal dvakrát platinu, bol nominovaný na Grammy za najlepší popový album a viaceré single z neho, ako napríklad BelieverThunder alebo Whatever It Takes, obsadili najvyššie priečky prestížnych svetových hitparád a stali sa globálnymi megahitmi.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.