Lady Gaga je zasnúbená

0
1163

Zrejme nechtiac to prezradila na odovzdávaní cien ELLE.

Už minulý november sa začalo špekulovať, či Lady Gaga nie je zasnúbená so svojím priateľom, hollywoodskym agentom Christianom Carinom. Oficiálne to ale ani jeden z nich nepotvrdil – až do včera. Keď si na udeľovaní cien ELLE Women in Hollywood si prevzala ocenenie z rúk Jennifer Lopez, nasledovala jej emotívna reč, v ktorej prehovorila aj o sexuálnom zneužívaní.

“Mám za sebou sexuálne zneužitie. Mala som 19 rokov a navždy ma to zmenilo. Bol to niekto zo zábavného priemyslu. Napriek tomu nedokážem dodnes vysloviť jeho meno. Nikomu som to vtedy nepovedala a na dlhý čas som sa do seba uzavrela. Aj potom, čo som sa konečne odhodlala zveriť sa okoliu, nikto mi nepomohol, pretože ide o veľmi mocného muža. Už od detstva som bola zvyknutá riadiť sa tým, čo hovoria muži. Dnes som sa rozhodla zobrať si späť svoju silu. Dnes mám na sebe nohavice ja,” hrdo vyhlásila.

“Čo znamená byť ženou v Hollywoode? Sme len objekty, ktoré majú zabávať svet?! My, ženy v Hollywoode, máme hlas. Máme názory, hlboké myšlienky, presvedčenia a hodnoty o svete  a máme moc hovoriť a byť vypočuté a vrátiť úder, ak nás nútia mlčať,“ povedala Gaga a na konci svojho prejavu poďakovala “svojmu snúbencovi Christianovi”, čím potvrdila to, že si onedlho oblečie svadobné šaty!

Lady Gaga na ELLE Women in Hollywood so snúbencom Christianom.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.