Prvá pomoc pre neposlušné vlasy

0
1026

SOS, tvoj pohľad do zrkadla ti ráno privodil menší infarkt. Vlasy stoja na všetky strany, kučery sa ti počas spánku rozpadli, alebo naopak, priľahla si si rovné vlasy a teraz vyzeráš ako Albert Einstein. Čo s tým? Tu je prvá pomoc.

Rozpadnuté kučery

Nevešaj hlavu a nevyťahuj hneď kulmu, namiesto toho ich prestriekaj sprejom na oživenie kučier, potom ich natoč na svoje prsty a prefúkaj fénom nastaveným na nízku teplotu.

Rozstrapatená katastrofa

Využi svoje strapaté vlasy a sprav z nich niečo skvelé. Namiesto zúrivého žehlenia ich preto postriekaj sprejom na zväčšenie objemu alebo texturizérom a potom ich zľahka natupíruj a uprav do rozostrapateného účesu, ktorý tak bude vyzerať náročky.

Všade samé vlasy

Máš všetky pramienky vlasov rozlietané iným smerom? Situáciu zachráň pomocou suchého šampónu a potom zvyšok upevni do konského chvosta či drdola.

Zákerná zlomenina

Podarilo sa ti zaspať v gumičke a teraz tvoje vlasy vyzerajú ako zlomené? Je na čase vytiahnuť silné zbrane a pokúsiť sa tvoju korunu krásy spútať pomocou kulmy. Začni si vlasy natáčať na mieste, kde sa nachádza tvoja „zlomenina“, a vďaka tejto kamufláži bude tvoja koruna krásy opäť vyzerať skvele.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.