Fashion Lifestyle News

Prvá pomoc pre neposlušné vlasy

SOS, tvoj pohľad do zrkadla ti ráno privodil menší infarkt. Vlasy stoja na všetky strany, kučery sa ti počas spánku rozpadli, alebo naopak, priľahla si si rovné vlasy a teraz vyzeráš ako Albert Einstein. Čo s tým? Tu je prvá pomoc.

Rozpadnuté kučery

Nevešaj hlavu a nevyťahuj hneď kulmu, namiesto toho ich prestriekaj sprejom na oživenie kučier, potom ich natoč na svoje prsty a prefúkaj fénom nastaveným na nízku teplotu.

Rozstrapatená katastrofa

Využi svoje strapaté vlasy a sprav z nich niečo skvelé. Namiesto zúrivého žehlenia ich preto postriekaj sprejom na zväčšenie objemu alebo texturizérom a potom ich zľahka natupíruj a uprav do rozostrapateného účesu, ktorý tak bude vyzerať náročky.

Všade samé vlasy

Máš všetky pramienky vlasov rozlietané iným smerom? Situáciu zachráň pomocou suchého šampónu a potom zvyšok upevni do konského chvosta či drdola.

Zákerná zlomenina

Podarilo sa ti zaspať v gumičke a teraz tvoje vlasy vyzerajú ako zlomené? Je na čase vytiahnuť silné zbrane a pokúsiť sa tvoju korunu krásy spútať pomocou kulmy. Začni si vlasy natáčať na mieste, kde sa nachádza tvoja „zlomenina“, a vďaka tejto kamufláži bude tvoja koruna krásy opäť vyzerať skvele.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.