Naštvaná Celeste Buckingham: Nechcem byť dokonalá!

0
1016

Prehovorila o celulitíde a anorexii.

Celeste Buckingham sa so svojou sestrou Carmel ukázala na Bratislavských módnych dňoch. Istá novinárka zverejnila jej fotku z eventu a zgustla si na jej celulitíde. A to Celeste nemohla nechať len tak! “Keď som mala 17, bojovala som s anorexiou. Keď som túto psychickú chorobu konečne prekonala, tak som sa presťahovala do Ameriky a pribrala nemálo kíl. Keď som sa rozchádzala s mojím bývalým priateľom Matejom, tak som sa dlhšie trápila po rozchode a opäť som schudla. Počas natáčania filmu Bajkeři som kvôli hereckej role schudla 16 kíl. Tento rok som opäť pribrala vďaka plnému pracovnému rozvrhu. A nič by som nezmenila,” vyjadrila sa k situácii Celeste.

Tento titulok naštval Celeste.

“Celý môj životný príbeh je zapísaný na mojom tele,” pokračuje. ” Väčšina žien má strie alebo celulitídu, ale nie sú to podľa mňa nedostatky. Je to súčasťou môjho ozajstného ‘ja’. Je to moja genetika, že sa mi neustále mení moje telo a ak mám byť veľmi úprimná, už nie som ženou, ktorá túži po fyzickej dokonalosti, ale tužím po tom, aby som bola dobrým človekom, a aby sme si zmenili vnímanie žien. Dokonalá žena pre mňa je každá žena, ktorá sa snaží byť lepšia každý deň. Vďaka takýmto článkom ako práve tento sa ženy neustále boja, či sú dostatočne krásne, mladé baby prestanú jesť aby vyzerali štíhlejšie, mladí chlapi si v hlave vytvoria umelú predstavu, ako má ich budúca priateľka vyzerať, ženy sa súdia navzájom a závidia chudšej, dokonalejšej babe, lebo zo všetkých strán sa to očakáva. Ale ja som sa už rozhodla. Ja nechcem byť dokonalá. Chcem byť autentická. Chcem byť sama sebou a získať rešpekt a obdiv nie za to, že mám perfektnú postavu. Ale za svoju osobnosť. A to sa vo fitku alebo u lekárky na procedúrach nedá kúpiť,” vyjadrila sa Celeste a my len dodáme, že dievča má veľkú pravdu!

Celeste so ségrou na Bratislavských módnych dňoch.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.