Kylie má kabelky za stotisíce dolárov

0
1340

Kylie Jenner sa dá všeličo závidieť. Chutné bábätko, krásna postava, peniaze v banke. No jednou z vecí, ktorá rozhodne rozbúcha srdciam ženám na celom svete, je rozhodne jej šatník. Jedna z najmladších milionárok na svete má totiž vo svojej luxusnej vile v kalifornskom meste Calabasas izbu venovanú len a len svojim… kabelkám.

Nedávno na sociálnych médiách ukázala fotku len jednej strany zo svojho luxusného šatníka, no bohatstvo vyobrazené na rýchlom zábere by vyrazilo dych nejednej fanúšičke tejto tmavovlásky. Na hornej poličke spočíva päť kabeliek značky Hermes, ktorých hodnota je dokopy okolo 44 tisíc dolárov. Na spodnej poličke má zas tašky od Louisa Vuittona, ktorých cena sa pohybuje od 700 po neuveriteľných 5500 dolárov. Okrem nich jej na bielych lakovaných policiach so zrkadlovým pozadím svietia kabelky od Chanela, Diora a iných prestížnych značiek.

Nie všetky kabelky si však Kylie stráži pre svoje potešenie. Jedna z Birkiniek sa údajne má už čoskoro stať prvou kabelkou jej malej dcérky Stormi. Hodnota toho darčeka je niekoľko tisíc dolárov. Nuž, musí byť pekné mať peniaze…

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.