Silvestrovská párty u teba

0
917

Ideš doma robiť SILVESTROVSKÚ PÁRTY a potrebuješ poradiť? Super nápady a tipy máš v ZIMNOM MAGAZÍNE KAMOŠA!

vyzdoba foto 2

Výzdoba

Sprav si FOTOKÚTIK! Je veľmi populárny! Postačí ti kartón, ktorý rozrežeš na širšie pásy. Tie potom zlepšíš tak, aby ti vznikol veľký rám, do ktorého sa zmestia aj traja ľudia. Keď máš rám zlepený, môžeš sa pustiť do jeho výzdoby. Použi hviezdičky, glitre, balóny… Vyrob aj bláznivé okuliare, ústa, klobúk a pod., ktoré vystrihneš a nalepíš na špajdľu.

obcerstvenie 5

Občerstvenie

Jedlo a nápoje by mali byť jednoduché, mini, ale zároveň štýlovo pripravené!

Úplne bezproblémové sú STUDENÉ MISY so šunkou, syrom a zeleninou. Na tácku môžeš prichystať i kocky syra s hroznom napichnuté na špáradle, na ktoré nalepíš kartičky s nadpisom „Happy New Year“!

Super nápad sú aj JAHODY namočené do čokolády a pokvapkané iným druhom čokolády. Prípadne môžeš kúpiť zlatú prípadne striebornú farbu a potrieť čokoládu!

outfit

Outfit

Ak chceš byť originálna, bolo by vhodné stanoviť tematický DRESS CODE. Outfit by mal byť  hlavne žiarivý a trblietavý. Samozrejme si môžeš vymyslieť aj vlastnú tému, ktorú dáš všetkým vopred vedieť. Môžeš vyrobiť sebe i hosťom farebné trblietavé ČELENKY s hviezdami alebo s nápisom „2019“. Prípadne môžeš kúpiť hotové LED čelenky!

Inšpirovať sa môžeš aj silvestrovským outfitom hollywoodskych hviezd!

A úplne VŠETKO, čo k dobrej párty potrebuješ, nájdeš v ZIMNOM MAGAZÍNE KAMOŠA!!!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.