Kristína naspievala romantický duet

0
1184

Skoro dva roky od vydania svojho posledného albumu sa Kristína pripomína fanúšikom novinkou Stále ťa mať. Ide o romantický duet, ktorý naspievala s českým hercom a spevákom Davidom Gránskym. Jej fanúšikovia sa tak konečne dočkali novej skladby. Naposledy totiž Kristína vydala singel v novembri 2017.

“Mám obrovskú radosť z môjho prvého česko-slovenského popového duetu. Pieseň Stále ťa mať nebola pôvodne plánovaná ako duet, ale keď bola naspievaná, niečo mi tam stále chýbalo, a bol to presne mužský element. Keďže som o Davidovi vedela, že je nielen skvelý herec ale aj spevák, a následne sme sa stretli pri jednom spoločnom projekte, niekde som intuitívne cítila, že naše hlasy by mohli spolu dobre ladiť a že práve on by mohol byť pre mňa ten správny duetový partner. O pár dní som mu zavolala, poslala pieseň a dohodli sme sa úplne nezáväzne, že to pôjdeme spolu skúsiť do štúdia. A na prvú to klaplo,”  spomína Kristína.

“Už po prvom počutí som vedel, že chcem byť súčasťou tohto projektu. Ďakujem Kristíne, že ma oslovila, napriek tomu, že za sebou nemám hviezdnu sólovú hudobnú kariéru. Prebudila vo mne po rokoch lásku k hudbe,” vyjadril sa k spolupráci David. Novinka Stále ťa mať je tu hneď aj s klipom, v ktorom si zahrali bývalí slovenskí reprezentanti v tanci na ľade Lukáš Csölley a Federica Testa.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.