Kylie: Tehotenstvo kompletne zmenilo moje telo

0
949

… aj o tom sa rozkecala v najnovšom interview.

Kylie Jenner je už niekoľko mesiacov po pôrode dcérky Stormi a v najnovšom rozhovore pre Glamour porozprávala aj o tom, ako ju tehotenstvo zmenilo. “Tehotenstvo kompletne zmenilo moje telo v extra mladom veku. Ale v skutočnosti mi to absolútne nevadí,” tvrdí. “Bolo to úžasné tehotenstvo a pôrod. Som šťastná a spravila by som to znovu,” povedala Kylie, aj keď, je tu zopár ALE. “Ale moje prsia sú rozhodne asi trikrát väčšie , čo ma trápi. Mám na nich teraz strie. Cítim tiež, že moje brucho nie je také ako predtým. Ani môj pás nie je ako predtým. Môj zadok je väčší a moje stehná sú väčšie ako čokoľvek,“ posťažovala sa.

Kylie sa ako Kardashianka často stretáva s negatívnymi komentármi na jej osobu a vraj sa s tým už naučila vyrovnávať. “Po celý čas sa na mňa sype toľko negatívnych vecí. Samozrejme, že ma to ovplyvňuje, ale vytvoríte si hrošiu kožu. Nič netrvalo tak dlho, aby som sa cez to nedostala, takže kedykoľvek sa objaví nejaký zlý príbeh alebo klebeta, viem, že to tiež prejde. Všetko v živote je prechodné,” povedala. A v tomto má, dievča, celkom aj pravdu. Ako tvár aktuálneho vydania Glamour má Kylie hneď 3 rôzne obálky tohto časáku. Ktorý sa ti páči najviac?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.