Vyzeraj dobre v okuliaroch

0
983

Okuliare nie sú koniec sveta, práve naopak. V tom správnom ráme budeš vyzerať ako hviezda, hlavne ak siahneš po niektorom populárnom. Svojej novej okrase tváre však prispôsob svoj mejkap, aby aj pod sklíčkami vynikla tvoja krása.

Obočie: Keďže obočie často vykukuje spoza rámov okuliarov, uprav si ho pinzetou a zvýrazni ceruzkou alebo púdrom. Ak je tvoj rám vyšší ako obočie, pridaj na intenzite farby.

Riasy: Aby sa ti oči v okuliaroch nestratili, použi o niekoľko vrstiev maskary viac ako zvyčajne. Počkaj však s nasadením okuliarov, aby sa ti ešte trochu mokrá špirála neotlačila na sklíčka.

Pleť: Okuliare odrážajú svetlo a spôsobujú tak opticky omnoho lesklejšiu pleť, ako v skutočnosti máš. Použi preto púder aj v priebehu dňa.

Nos: Keďže okuliare sa ti posúvajú hlavne na nose, radšej si ho prehnane nekontúruj, inak budeš mať na konci dňa všetky šminky na okuliaroch.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.