STYLE INTERVIEW: Jennifer Lawrence

0
1053
HOLLYWOOD, CA - MARCH 04: Jennifer Lawrence attends the 90th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on March 4, 2018 in Hollywood, California. (Photo by Kevork Djansezian/Getty Images)

Začínala ako blondínka v upútavke na šou My Sweet 16, pracovala ako modelka a dnes je z nej jedna z najžiadanejších herečiek Hollywoodu. Aká je v súkromí a čo má rada, keď zhasnú svetlá reflektorov?

90th Annual Academy Awards - Arrivals

K: Ktorá značka oblečenia je ti srdcu najbližšia?

– Guess, Bebe, Abercrombie & Fitch. Kedysi som pre nich robila modelku, aj keď sa moja tvár nikdy neobjavila v reklame. Chcete vedieť prečo? “Akože” sme hrali futbal a kým ostatné dievčatá vyzerali ako modelky a ladne sa nakláňali a pózovali, ja som tam pobehovala s červenou tvárou a rozstrapatenými vlasmi a celá zadychčaná, haha!

K: Obľúbené rifle?

– Hociktoré od Current/Elliot! Milujem ich farebné rifle. Z obyčajných modrých mám najradšej 7 For All Mankind.

K: Čo najradšej nosíš na červenom koberci?

– Páčia sa mi šaty od Victorie Beckham, baba má talent. Paradoxne, nielenže nosím jej šaty, ale aj jej mejkap! Jej obľúbená značka je Per-fekt Beauty from Hollywood a je vážne dobrá. Asi by som mala začať randiť s futbalistom, hh!

K: Ktorý mejkapový produkt máš najradšej?

– Per-fekt vyrába strašne drahý a strašne dobrý podkladový krém Skin Perfection Gel ‘Rich’. Je drahý, pretože je vlastne krém, primer, korektor a púder v jednom. No stačí ho natrieť a okamžite vyzerám, akoby som prešla Photoshopom! Nie je nič lepšie pre nemehlo pred zrkadlom ako som ja len jeden jediný krém, na ktorom nemám čo pokaziť (smiech).

K: Obľúbená značka mejkapu?

– MAC! A tiež Loreal Paris.

K: Si prirodzená blondínka, no pre väčšinu filmov ti farbia vlasy na hnedo. Čo sa viac páči tebe?

– Moja prirodzená blond! Málokto vie, že som blondínka od prírody. Vždy keď môžem, nechám si vlasy prefarbiť naspäť na svetlo.

K: Ako sa staráš o svoje vlasy?

– Väčšinou používam len organickú kozmetiku alebo značku Origins, pretože časté farbenie im príliš neprospieva a ja nechcem zostať plešatá…

K: Ako si na tom s jedlom a diétami?

– Milujem jedlo a neznášam diéty! Páči sa mi, ako vyzerám, a trčiace kosti na ostatných herečkách vôbec nie sú sexi. Radšej budem vo filmoch vyzerať trochu pri sebe, lebo kamera pridáva kilá, a v skutočnom živote normálne, ako by som mala vyzerať skvele na obrazovke a ako strašiak do maku doma. Bleeee!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.