SUMMER TV SERIES

0
1162

Čo kukať cez leto? Väčšinu seriálov nájdeš buď na Netflixe, alebo na bombuj.eu!

 

BLACK LIGHTNING

BLACK LIGHTNING

STORY: Superhrdina vo výslužbe je nútený oprášiť svoj starý kostým a alter ego po tom, čo skupina kriminálnikov začne terorizovať jeho komunitu. Seriál vychádza z DC komiksov, hlavnú rolu si strihol Cress Williams!

ČO NA TO KAMOŠ: Ďalší superhrdinovský výplach, ktorý neurazí ani nenadchne. Fanovia komiksoviek si ale prídu na svoje!

FUNFACT: Cress má už 47 rokov (nevyzerá!)!

STATUS: 13 častí vonku, 2. séria s otáznikom

EVERYTHING SUCKS!

EVERYTHING SUCKS!

STORY: Jeden z novších počinov Netflixu nás zavedie do 90-tych rokov a vyrozpráva storky delikventov navštevujúcich video a dramatický krúžok na strednej v mestečku Boring v Oregone. Decká riešia lásku, zlomené srdcia a bolesti spojené s dospievaním!

ČO NA TO KAMOŠ: Príjemné, osviežujúce a zábavné, navyše 90te roky sú top! Pre nás jedna z nových srdcoviek!

FUNFACT: Mesto Boring, v preklad Nuda, skutočne existuje asi 30 minút autom od Portlandu!

STATUS: 10 epizód, ďalšia séria žiaľ nebude…

KNIGHT SQUAD

KNIGHT SQUAD

STORY: Ak sa ti páčili Čarodejníci z Warverly či H20, toto bude presne pre teba! Nádejní rytieri, ktorí trénujú v magickej škole? Musíš vidieť!

ČO NA TO KAMOŠ: Cítiť z toho nízky rozpočet, ale nie je to také zlé, ako to vyzerá!

STATUS: 22. júna bude mať premiéru posledný, 12. diel prvej série, druhá zatiaľ s otáznikom!

LIFE SENTENCE

LIFE SENTENCE

STORY: Stelle zistia nevyliečiteľnú formu rakoviny. Keď sa jedno ráno zobudí a zistí, že je úplne zdravá, má pred sebou problém: žiť s rozhodnutiami z minulosti, v ktorej rátala s tým, že zomrie!

ČO NA TO KAMOŠ: Ak ti po PRETTY LITTLE LIARS chýbala Lucy Hale, tu si ju opäť užiješ!

FUNFACT: Točilo sa prevažne vo Vancouveri a Atlante!

STATUS: 13 častí, viac oficiálne nebude!

JESSICA JONES 2

JESSICA JONES 2

STORY: Jessica možno porazila zlého Kilgravea, ale to neznamená, že sa ho zbavila aj v sebe samej! „Druhá séria sa opäť nesie vo veľmi osobnej rovine,“ povedala hviezda seriálu Krysten Ritter. „Ak bola jednotka o jej hlave a mysli, dvojka je skôr o jej srdci.“

ČO NA TO KAMOŠ: Neskutočne dlhé tri roky sme čakali na novú sériu a oplatilo sa! Ak si fanom Defenders, čekuj na Netflixe aj zvyšné seriály z univerza!

FUNFACT: Pred filmovaním nabrala Krysten takmer 5 kg, Mike Colter, ktorý hrá Luka Cagea, nabral takmer 15 kg!

STATUS: 2 série po 13 častí, 3. séria je už vo výrobe!

CLOAK AND DAGGER

CLOAK AND DAGGER

STORY: Ďalší marvelácki superhrdinovia dostali svoj vlastný seriál! Olivia Holt aka Dagger a fešák Aubrey Joseph ako Cloak sú mladými hrdinami, ktorí sa vyrovnávajú so svojimi novonadobudnutými schopnosťami, a zároveň s faktom, že sa do seba bezvýhradne zamilujú!

ČO NA TO KAMOŠ: KONEČNE!! Po mesiacoch odkladania sme sa dočkali. Pre nás jednoznačne najočakávanejší seriál tohto leta!

FUNFACT: Točilo sa prevažne v New Orleans, celý seriál dali tvorcovia dokopy počas takmer 3-mesačného filmovacieho maratónu! Seriál stál dokopy 42 melónov!

STATUS: Seriál mal premiéru len 7. júna, dokopy sa dočkáme 10 častí. Druhá séria vyzerá sľubne!

13 REASONS WHY 2

13 REASONS WHY 2

STORY: Škola, žiaci aj učitelia sú zdevastovaní po tom, čo jedna zo žiačok spácha samovraždu. V jednotke sme zistili prečo, dvojka by mala zodpovedať všetky zostávajúce otázky! Hviezda seriálu Katherine Langford sa vráti, povedala však, že Hannah spoznáme v novom svetle!

ČO NA TO KAMOŠ: Tento seriál sme si okamžite zamilovali, druhá séria snáď nesklame!

FUNFACT: Christian Navarro musel pred natáčaním spraviť skúšky v autoškole, aby mohol v seriáli jazdiť na svojom červenom Mustangovi!

STATUS: 2 série po 13 častí sú už na nete, ďalšia by bola vzhľadom na uzavretú story prekvapením!

SHADOWHUNTERS

SHADOWHUNTERS

STORY: Rodina Clary Fray patrí k starodávnemu rodokmeňu Tieňolovcov, ktorý ochraňujú svet ľudí pred démonmi. Na ceste za kompletnou premenou z bezstarostnej stredoškoláčky na obávanú pomstiteľku jej pomáha skúsený lovec Tieňov Jace a jej naj kamoš Simon…

ČO NA TO KAMOŠ: Po infantilnej prvej sérii sa to konečne rozbehlo, škoda, že seriál pravdepodobne skončí po 3. sérii!

STATUS: 13 + 20 + 10 dielov bolo odvysielaných, ešte nás čaká posledných 10 častí. Stanica si ich pravdepodobne odkladá na novú TV sezónu, štartujúcu v septembri!

FUNFACT: Dominic Sherwood (Jace), Katherine McNamara (Clary) a ďalší členovia castu si nechali vytetovať jednu z rún po tom, čo dokončili filmovanie prvej série!

RIVERDALE 2

RIVERDALE 2

STORY: Archie je obyč teenager, ktorý si po letnom nešťastí uvedomí, že sa chce stať hudobníkom. Ako na to zareaguje jeho zadubený otec? Prejde Archiemu románik s učiteľkou spevu, pani Grudyovou? Dokáže spolu s kamošmi ustáť malomestský život a jeho temné stránky?

ČO NA TO KAMOŠ: Po famóznej prvej sérii sme sa dočkali trošku slabšej druhej, na trojku sme stále zvedaví!

STATUS: 13 + 22 epizód je už vonku, tretia séria je v štádiu príprav!

FUNFACT: Letecké zábery na mesto boli použité aj v seriáloch Pretty Little Liars, The Carries Diaries, Gilmore Gilrs či Hart of Dixie!

THE END OF THE F***ING WORLD

THE END OF THE FING WORLD

STORY: James má 17 a myslí si o sebe, že je psychopat s potrebou zabiť človeka. Alyssa má tiež 17 a práve nastúpila na rovnakú školu ako James. Vyznačuje sa svojím viac než hrubým jazykom a tendenciou neustále porušovať pravidlá. Obaja nemajú jednoduché dospievanie a zoznámia sa na školskom obede. Začnú spolu chodiť a tak začína ich story…

ČO NA TO KAMOŠ: Netflix sa tu dal dokopy s Britmi a spolu natočili jeden z top seriálov uplynulých mesiacov! Lúbime veľmi! <3

FUNFACT: Herci, ktorí stvárnili hlavné postavy, mali v čase natáčania 25 a 22 rokov napriek tomu, že hrajú 17-ročných!

STATUS: 8 full epizód, druhá séria otázna

BIG MOUTH

big_mouth_xlg

STORY: Teen kamoši z detstva zistia, že ich životy otravuje otravná vec – puberta!

ČO NA TO KAMOŠ: Jeden z top počinov Netflixu uplynulých mesiacov! Ak máš rád animované veci a dobré joky, toto je pre teba! Hormónové monštrum rulezz!!

STATUS: 10 častí je vonku, druhá séria bude mať premiéru ešte tento rok!

FUNFACT: Nick Kroll nadaboval viac ako 12 postáv!

 

Pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.