Speváčka sa dostala na titulku časáku Vogue, kde prehovorila aj o terapii, ktorú aktuálne podstupuje! 

Ako vidíš na foto, Miley je v super forme a môže sa pýšiť krásnou postavou. V rozhovore herečka a speváčka uviedla, že už dlhšie sa vyhýba párty a večierkom, okrem toho nepije žiaden alkohol! Venuje sa skôr priateľským a rodinným vzťahom, pričom priznáva, že sa stretáva prevažne s homosexuálmi! 

Miley začala tiež pravidelne cvičiť a zdravo a stravovať. Aby bol jej prerod dokonalý, rozhodla sa taktiež navštevovať psychoterapiu. Ide o terapiu pohybom očí (EMDR), ktorá pomáha prevažne ľuďom, ktorí sa snažia zbaviť úzkosti pomocou opakovaných a rýchlych pohybov očí. „V podstate vymažeš fyzické vnemy spojené s bolestivými spomienkami,“ povedala Miley s tým, že táto terapia jej nesmierne pomohla.

Ako vidíš, Miley má množstvo aktivít a fanom odkazuje, že k novému albumu nateraz neplánuje žiadne turné… hlavne preto, že si nechce narušiť režim a spávať po autobusoch! Svojich fanov tak vyhlásením na sociálnych sieťach nepotešila, o to viac, že si nie je istá akýmkoľvek turné v budúcnosti!

Miley píše, že svojich fanov nadovšetko miluje, no kočovný život počas turné nie je pre ňu a cesty na koncerty ju ubíjajú. „Spievať pre státisíce ľudí nie je to, čo milujem. Nie je tam žiadne spojenie. Nie je tam žiadne bezpečie. Tiež to nie je prirodzené… Keď stojíš pred 100 000 ľuďmi, si tam sám/sama,“ napísala Miley! Novú dosku tak naživo nepredstaví a či tak niekedy urobí v budúcnosti, zostáva otázne…

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.