Tento mesiac sa budú tešiť fanovia komiksoviek aj fantasy!

KINOPREMÉRY

Od 2.2. dorazí do kín komédia ASTERIX A OBELIX: RÍŠA STREDU! Píše sa rok 50 pred Kristom a Gália je obsadená Rimanmi. Teda, okrem jednej dedinky, kam prichádza čínska cisárka FuYi, ktorá požiada Galov o pomoc. Podarí sa im vyhnať z Číny zlého Feng Tsin Qin, ktorý princeznej ukradol trón?! 

V rovnaký deň bude mať premiéru aj očakávaný mystery horor NIEKTO KLOPE NA DVERE, 9.2. sa zase môžeš tešiť na pokračovanie striptízového MAGIC MIKE s Channingom Tatumom, tentokrát s podtitulom POSLEDNÝ TANEC!

16.2. uvedie Marvel ďalšie dobrodružstvo ANT-MAN a WASP: QUANTUMANIA! V komikosvke preskúma tím okolo Scotta a Hope kvantovú ríšu, v ktorej stretnú podivných tvorov a vydajú sa na nečakané dobrodružstvo! V rovnaký deň sa v kinách predstaví aj animák MÚMIA, 23.2. zase thriller NEZVESTNÁ!

STREAM

Od 2.2. nájdeš na Netflixe uletenú komediálnu seriálovú novinku FREERIDGE o partii kamošov, ktorí tak trošku možno oživili smrtiacu kliatbu, no a pár dní na to sa dozvieme, ktorí interpreti získajú tohtoročné GRAMMY’S!

Netflix uvedie 10.2. už 4. sériu obľúbeného seroša TY, v rovnaký deň sa predstaví aj animovaný seriál TATKO JE LOVEC MIMOZEMŠŤANOV

Od 17.2. nájdeš na Amazon Prime očakávané pokračovanie fantasy seriálu CARNIVAL ROW s Carou Delevingne a Orlandom Bloomom, ktorý točili aj v Prahe! 

V novom čísle Kamoša ináč nájdeš aj veľký prehľad seriálových a filmových premiér na tento rok!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.