We’re all in this together! Už dnes sa na Disney+ vracia v 3. sérii High School Musical: The Musical: The Series! Wildcats tentokrát opúšťajú svoju strednú a vyrážajú za novým dobrodružstvom do ďalekých teplých krajov! Na čo všetko sa môžeš v novej sérii tešiť?

Seriál inšpirovaný trilógiou filmov HSM odštartoval s úspechom v novembri 2019. Sleduje osudy fiktívnych postáv Rickyho, Niny, Giny, E.J.a, Kourtney, Ashlyn, Carlosa a ďalších spolu s ich energickou učiteľkou Miss Jen. Zatiaľ čo prvá séria ukázala, ako si hrdinovia poradili so školským muzikálom inšpirovaným pôvodnou filmovou sériou a druhá s muzikálom inšpirovaným rozprávkou Kráska a zviera, decká v 3. sérii zamiera do exteriéru a popasujú sa s muzikálom, ktorý sa odohráva na letnom tábore!!!

Decká sa tak rozlúčia s chladným Salt Lake City a načas sa presťahujú do Camp Shallow Lake v slnečnej Kalifornii. Tvorcovia sľubujú kopec „táborákov, letných románikov a nocí bez večierky!“ 

Aj keď sa fanovia obávali najhoršieho, teda neúčasti Olivie Rodrigo, tá napokon návrat potvrdila! Seriál točili v Los Angeles od januára 2022 a ináč, tešiť sa môžeš aj na senzačný návrat herca Corbina Bleua, ktorý v pôvodnej filmovej HSM sérii stvárnil Chada! Vo vedľajšej úlohe sa vráti práve ako Chad! K pôvodnému castu sa pridali aj nové tváre, napríklad Meg Donnelly, Jason Earles, Saylor Bell či Adrian Lyles!

Už dnes vieme, že decká tentokrát nacvičia muzikál Frozen, no počas série budeme počuť aj obľúbené songy z pôvodnej série HSM či filmov Camp Rock!! 

No a ináč, už teraz sa môžeš tešiť na sériu s číslom 4! Ak pôjde všetko podľa plánu, doraziť by mohla už budúci rok! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.