Baby z Little Mix sú aktuálne svojom Confetti Tour, po ktorom plánujú pauzu. Aby ich show videlo čo najviac ich fans, rozhodli sa, že posledný koncert z tohto turné budú vysielať naživo. Vystúpenie z O2 Arény v Londýne si tak 14. mája budeš môcť pozrieť aj ty, ale aj ktokoľvek iný na celom svete.

Little Mix v zákulisí koncertu na ich Confetti Tour.

“Confetti Tour bolo našim snom a prežívame vďaka nemu tie najlepšie časy. Byť na pódiu po takej dlhej dobe je magický zážitok. Je skvelé byť opäť spolu s vami a robiť to, čo milujeme,” vyhlásila Leigh-Anne. “Chceme vysielať naživo naše posledné vystúpenie, aby všetci naši fanúšikovia po celom svete mali možnosť byť súčasťou tejto show. Je pre nás dôležité, aby s nami mohol zdieľať tento moment každý,” vysvetlila Jade.

“Na istú dobu bude toto naše posledné vystúpenie, takže to bude fakt veľmi emotívne. Milujeme všetkých fans a sme veľmi vďačné za ich podporu počas posledných 11 rokov. Táto show bude pre vás,” odkazuje Perrie. Lístky na live stream koncertu sa predávajú za 15,50€ a kúpiť si ich môžeš TU. Na záver ešte prezradíme, že časť zisku z nákupu lístkov na vysielanie koncertu Little Mix darujú dievčatá charitatívnym organizáciám Child Poverty Action Group a Choose Love.

Ak by sa ti zišiel plagát Little Mix, tak len pripomíname, že ho máš v aktuálnom vydaní Kamarát Poster – kúpiš už len pár dní!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.