Pred pár týždňami obletela svet informácia, že Rihanna & A$AP Rocky budú rodičmi. Odvtedy sa Riri pri každej možnej príležitosti pýši rastúcim bruškom a o tehotenstve otvorene rozpráva. “Keď som zistila, že čakám dieťatko, nemohla som tomu uveriť. Bola som nadšená, ale zároveň nikdy neviete, čo sa môže stať. Som preto rada, že som už v takom štádiu, kedy to môžem so všetkými osláviť,” prezradila speváčka, pre ktorú bolo tajiť tehotenstvo veľmi ťažké. Hlavne pred jej známymi.

“Nebolo to jednoduché. Dobre ma poznajú a vedia, aké mám zvyky. Pýtali sa ma, prečo si nedám drink alebo prečo si nezapálim. Vedia, že neznášam sladké a odrazu som chcela len keksíky a donuty. Konečne to už ale všetci vedia a šokovalo ich to rovnako, ako celý svet,” povedala. Čo však zatiaľ v žiadnom rozhovore neprezradila je pohlavie dieťaťa. To sa ale podarilo odhaliť aj bez toho, aby niečo vravela. Stačilo len trochu nepozornosti a paparazzi ju totiž nafotili v obchodnom dome Target, kde Rihanna nakupovala detské vecičky. Prevažne ružové a červené… Takže – bude to dievčatko!

Rihanna na nákupoch detského oblečenia. Kúpila aj tieto červené detské šaty.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.