Niet pochýb, že Olivia Rodrigo má za sebou plodný rok a takmer každým dňom naberá nové úspechy a získava si väčšiu a väčšiu popularitu. Aj to je jeden z dôvodov, prečo ju magazín Billboard vyhlásil v rámci Billboard Women in Music Awards za ženu roka 2022. “Jej talent z nej urobil jednu z najautentickejších a najúžasnejších umelkýň, ktoré za posledné roky prerazili na hudobnej scéne. Spája rôzne generácie prostredníctvom skladieb nabitých emóciami ako smútok, žiarlivosť a rôznymi témami o dospievaní. Ako debutujúca umelkyňa má obrovský úspech a sme nadšení, že môžeme osláviť jej jedinečný hlas a veľký vplyv, ktorý má na fanúšikov po celom svete a ktorý si získala za tak krátky čas,” povedala riaditeľka Billboardu Hannah Karp.

Svoju cenu si Olivia oficiálne prevezme na výročnom udeľovaní cien Billboard Women in Music Awards, ktoré sa uskutoční 2. marca v Los Angeles. Rovnaké ocenenie dostali od Billboardu v uplynulých rokoch hviezdy ako Ariana Grande, Taylor Swift, Selena Gomez, Billie Eilish či Cardi B. Pre Oliviu to určite nebude jediná soška, ktorú si v blízkej dobe položí na poličku. Už v apríli sa totiž odovzdávajú Grammy, na ktoré je nominovaná až v siedmich kategóriách. Olivia si proste ide bomby!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.