Po úspešnom hite Vďaka ti, ktorý dosiahol v minulom roku obdivuhodné rekordy, prichádza Yael s novou skladbou, ktorá ma potenciál dobiť prvé priečky v nejednom playliste, či rebríčku. Skladba MY poslucháča zaujme už na prvé počutie a vďaka svojej tonálnej harmónii v kombinácii s chytľavým textom sa stáva ľahko zapamätateľnou pesničkou, ktorá sa rýchlo vryje do pamäti mnohých poslucháčov.

Fotky: Andrej Hrušovský

Interpret sa prostredníctvom textu prihovára ku každej žene, oslavuje vzťah medzi dvoma ľuďmi a poukazuje na dôležitosť postavenia muža v tomto zväzku. Inšpiráciu pri tvorbe mladý interpret čerpal z udalostí posledných dní a mesiacov, ktoré prežíval a ktoré mu do života priniesli obrovskú radosť. Je ňou dcérka Nea, ktorú má údajné s Veronikou Nízlovou z dua Twiins.

Fotky: Andrej Hrušovský

“Skladba MY je venovaná všetkým zamilovaným v tomto krásnom období a najmä mojim najbližším. Každý si skladbu môže vysvetliť a pochopiť po svojom.  Už nemám potrebu sa k ničomu ďalej vyjadrovať, pretože súkromie je pre mňa niečo, čo si veľmi vážim a zároveň strážim a je pre mňa sväté. Chcel by som tak isto využiť priestor, aby som poďakoval všetkým fanúšikom a blízkym za podporu,” dodáva Yael.

Fotky: Instagram

O mix a master sa postaral skladateľ Adrián Líška a novinku obohacuje aj vizuálne spracovanie. Otcom videoklipu je režisér Martin Miko z Illuminate Production, ktorý trefne zachytil nie len atmosféru skladby, ale tak isto premenil tým najkrajším a najnežnejším spôsobom textovú zložku skladby a interpretove pocity do obrazového spracovania. Režisér sa v spracovaní pohrával so symbolikou. Podvodné zábery predstavujú obdobie úzkosti a neustáleho tlaku vyvíjaného na interpreta a vzdialený trojuholník symbolizuje silu a jednotu v tíme, ktorý pevne stojí za ním.

Fanúšikovia YAEL-a sa môžu tešiť na pripravované EP, ktoré uzrie svetlo sveta 23.3.2022. Na ňom sa okrem hitu Víťaz objavia ďalšie 4 skladby v kombinácii štýlov future pop, hip-hop a R&B. Dostupné bude v predpredaji na rukahoreshop.sk.

Nezabúdaj, že Matúša Kolárovského alis YAELa máš na plagáte spolu s Martinom Klinčúchom v aktuálnom čísle Kamoša!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.