Koniec minulého roka bol pre Shawna Mendesa a Camilu Cabelo smutným. Po dvoch rokoch totiž dvojica oznámila koniec ich lovestory. “Začali sme náš vzťah ako najlepší priatelia a tak to bude aj naďalej. Ceníme si vašu podporu od začiatku a posúvame sa ďalej,” napísala vtedy Camila. Netrvalo dlho a Shawn sa teraz so svojou ex lúči aj novým singlom It’ll Be Okay. Jednoduchá balada dostala veľmi prirodzený klip, v ktorom sa Shawn prechádza po zasneženom Toronte, ktoré je jeho rodným mestom.

A to úplne stačí k tomu, aby sme z neho cítili bolesť, ktorú prežíva, keď spieva: “Keď mi povieš, že ma opúšťaš, bude to jednoduchšie. Bude to okej. Pokiaľ nevieme zastaviť krvácanie, nemusíme to neustále napravovať. Nemusíme spolu zostať. Budem ťa milovať tak či tak, bude to okej.”

Aj keď je v Toronte zima, pri natáčaní klipu musel byť použitý umelý sneh. “Počas natáčania veľmi mrzlo a do úst mi napadalo veľa umelého snehu, ale bolo to nádherné” priznal Shawn. Natáčať práve v Toronte sa podľa jeho slov rozhodol preto, lebo je to miesto, kde sa vždy vracia, keď prechádza ťažkými časmi. “Cítil som, že je to ideálne miesto na točenie klipu k tejto pesničke,” prezradil. Výsledok si pozri už teraz vo videu nižšie.

Zišiel by sa ti poster Shawna? Nájdeš ho v aktuálnom vydaní Kamaráta, práve v predaji!

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.