Už v auguste začala dievčenská K-Popová skupina Twice navnaďovať svojich fans na ich pripravovaný singel. Po niekoľkotýždňovom čakaní je ich novinka The Feels konečne vonku. Ide o ich prvý song, ktorý je nahraný kompletne v angličtine a baby v ňom spievajú o láske na prvý pohľad. K takej veľkolepej skladbe nemôže chýbať ani kvalitný videoklip, ktorý je ladený do ružových farieb. Dievčatá z Twice tvrdia, že týmto začínajú novú etapu ich životov.

“Táto pieseň je nielen že návyková, ale ukazuje aj, kto sme… Naše farby a štýl. A tiež celková aura alebo pocit z tohto songu odrážajú, kto naozaj sme,” tvrdí Chaeyoung a pokračuje Momo, ktorá vysvetľuje, prečo sa dali na plne anglickú pesničku: “Dúfame, že The Feels poslúži ako nástroj k tomu, aby sme spoznali viac ľudí a vedeli lepšie komunikovať s fanúšikmi po celom svete.” Dúfam, že zámer Twice sa splní a po zverejnení The Feels sa ich fanúšikovská základňa poriadne rozrastie.

Ak si ideš K-Pop tak si určite nenechaj ujsť aktuálneho Kamaráta, kde sa venujeme aj tomuto žánru hudby!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.