Po tom, čo Måneskin ovládli medzinárodné hudobné rebríčky oznámili turné Loud Kids On Tour. V rámci neho sa už vo februári budúceho roka zastavia aj v susedným Čechách. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na rovnako energickú show plnú temperamentu, akú predviedla talianska štvorica Victoria, Damiano, Thomas a Ethan tento rok na Rock for People Hope v Hradci Králové. Måneskin sa aj vďaka Eurovízii preslávili v Európe a tiež v Amerike a aj napriek tomu, že spievajú po taliansky sa stali toto leto najstreamovanejšou rockovou kapelou a na všetkých digitálnych platformách majú ich piesne viac ako 3,4 miliardy prehratí.

O necelé dva mesiace neskôr sa po Måneskin postará v Prahe o veľkú šou Shawn Mendes. Do Čiech zavíta vôbec prvýkrát v rámci Wonder: The World Tour a 11. apríla 2022 rozospieva celú O2 arénu. Okrem neho sa na pódiu predstaví aj špeciálny hosť – americká speváčka a skladateľka King Princess. Shawn má počas svojho turné naplánovaných až 64 zastávok a podporiť ním chce jeho minuloročný albáč Wonder, ktorý vznikol v lockdowne a na ktorom sa vo veľkom podieľala aj Camila Cabello.

Ak si aj ty ideš Måneskin, tak nezabúdaj, že na plagáte ich máš v aktuálnom čísle Kamarát Poster!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.