23. mája to bolo presne 10 rokov od vydania mega úspešného albumu Lady GagaBorn This Way. Speváčka toto výročie už začala oslavovať a tak skoro s tým neskončí. V polovici júna totiž vyjde špeciálna edícia tohto albáča pod názvom Born This Way: The Tenth Anniversary.

Obsahovať bude aj prerábky jej najväčších hitov, o ktoré sa postarali rôzni umelci, ktorí sú buď súčasťou LGBTI komunity, alebo ju podporujú. Práve pre týchto ľudí bol totiž album Born This Way stvorený. Fanúšikovia Lady Gagy sa tak môžu tešiť na veľkú nádielku jej staronovej hudby. Prvá ochutnávka z Gaginho špeciálu je už vonku. Ide o song Judas, ktorý prespievala americká raperka Big Freedia.

Btw, Born This Way vyhlásila sama Gaga za najlepší album dekády a za prvý týždeň od vydania sa z neho predalo cez 6 miliónov kópií. Neskôr získal cenu Grammy a magazín Rolling Stone ho zaradil do rebríčka 500 najlepších albumov všetkých čias.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.