Po obrovskom hite Dynamite stavili chalani zo skupiny BTS opäť na angličtinu. Ich druhý anglický singel je už vonku a dostal názov Butter. Chytľavá novinka roztopila srdcia všetkých ARMYs a skupina BTS ňou prekonala svoj vlastný rekord, keď video k songu Butter zaznamenalo na YouTube za prvých 24 hodín od zverejnenia 101,1 milióna zhliadnutí.

“Skladba Butter je skutočne jednoduchá. Počasie bude stále horúcejšie a ja dúfam, že si ho veľa ľudí bude užívať s našim Butter. Myslím, že to bude stačiť,“ povedal Jungkook, ktorého doplnil Jimin: “Snažili sme sa pripraviť pieseň, ktorú môžete ľahko počúvať. Nemá hlbokú myšlienku, je to skôr roztomilá pieseň o vyznaní lásky niekomu.”

Na texte singlovky Butter sa štandardne podieľal aj tentokrát RM a spolu s ostatnými členmi boybandu vymysleli opäť raz jedinečnú choreografiu. “Skladba je energická a roztomilá, takže tomu sme prispôsobili aj vystúpenie. Kľúčovými momentmi v choreografii sú vzdušné bozky a prehrabnutie sa vo vlasoch. Je to očarujúce a dúfame, že si to pozriete,” vysvetlil J-Hope.

Novinka Butter v podaní BTS zaznie prvýkrát naživo už onedlho, kedy s ňou chlapci vystúpia na odovzdávaní cien Billboard Music Awards 2021.

V aktuálnom dvojčísle Kamaráta patrí K-Popu až 6 strán a MEGA poster BTS nájdeš v Kamarát Poster, práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.