Winx Saga: Osud si odbila na Netflixe premiéru len nedávno, a hneď si nás získala! Vitaj vo svete víl, ktoré sa snažia ovládať svoje magické schopnosti a riešie pritom problémy s láskou! 1. séria má 6 častí a Netflix už oficiálne odklepol aj pokračovanie!

Čo prezradil Danny o 1. sérii, bojových tréningoch a fenoméne Winx? Čítaj!

K: Vedel si o fenoméne zvanom Winx ešte pred seriálom?

– Vôbec! Mám kamošku, ktorá si na tom fičí už roky. Moc sa doma nechválim, keď idem na nejaký konkurz – som z toho potom len nervózny. Tejto kamoške som ale priznal farbu a po 2 minútach na mňa vyletela, že OMG, ty ideš do Winx?! Ukázala mi komiksy, povedala, že na tom vyrastala, a vlastne vďaka nej som tú rolu asi aj dostal haha!

K: Showka je od originálnej predlohy omnoho temnejšia…

– Áno, je to tak. V seriáli hrám chalana s menom Sky, ktorý je v porovnaní s animákom úplne iný haha. Ale po tom, ako som si prečítal scenár, mi bolo všetko jasné. Som tak trochu ako on. Má viac na rozume iných ľudí než seba samého. Aj keď je pravda, že v realite robí pre iných asi viac než ja. Je milý a záleží mu na ľuďoch, koniec koncov, je to človek a nie víla. Má však zlý vzťah so svojím nevlastným otcom, ktorý pôsobí roky v armáde. Sky si ma hneď získal, hlavne preto, že sa toho okolo jeho postavy točí moc.

K: Ako vyzeral tvoj tréning na bojové scény?

– Freddie Thorp, ktorý hrá Rivena, je veľkým fanom bojových športov. Nikdy som nestretol niekoho, kto chcel robiť toľko bojových scén, koľko sa len dalo haha. Mali sme skvelý tím kaskadérov, ktorí nás do toho pomaly zasväcovali a mali s nami trpezlivosť. Natrápili sa s nami, pretože musíš byť proste rýchly a načas. Úprimne, pred natáčaním som nebol v najlepšej kondyčke a mal som asi len 3 týždne, aby som to napravil. Hovorím si, hráš 17-ročného chalana, nemusíš byť vysekaný, ale patrilo by sa tam časom dostať haha. 

K: Sky sa počas seriálu dramaticky zmení. Ako vnímaš jeho osobnostný rast v 1. sérii?

– Kopec postáv, ktoré hráš, je monotónnych alebo rovno nudných. Vo Winxi takéto postavy nie sú, všetko sú to komplexní hráči. Sky má viacero vrstiev a bolo super vidieť, že nekončí tam, kde začínal. Tá scéna s Bloom, kde hľadia z trávy na školu, je krásna. Konečne môžu byť sami sebou. Nie sú dokonalí, ale to na tom celom to najviac. Takí sú proste teens. Nedokonalí. 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.