Hollywood je drsné miesto a nie je pre každého. Millie Bobby Brown, Kat Langford, Noah Centineo či Emma Watson hovoria, že sa na herectvo takmer vykašľali – a to krátko pred tým, ako dostali úlohy, ktoré ich preslávili na celom svete! Čítaj ich príbehy! 

Joshua Bassett, ktorému sa venujeme aj v novom Kamošovi, priznal, že bol pripravený zavolať svojmu agentovi a stiahnuť sa. “Tie najlepšie veci v živote prichádzajú často po tých najťažších obdobiach,” hovorí herec a spevák, ktorý hrá hlavnú rolu v seriálovej pecke High School Musical

Fešiboy Noah Centineo hovorí, že sa do LA presťahoval ako 16-ročný a s kastingami prestal po tom, čo paradoxne dostal svoju prvú rolu. “Podpísal som 6-mesačnú zmluvu, ktorá mi nedovoľovala zúčastňovať sa ďalších kastingov,” spomína herec. “V kariére aj živote sa šplháš ako po rebríku. Každý ďalší posun vpred má svoj čas a niečo stojí.” 

Katherine Langford, ktorú poznáš vďaka seriálu 13 Reasons Why hovorí, že nebyť šťastnej súhry náhod by herečkou nikdy nebola! “Prijali ma na hereckú školu a zároveň ma pozvali na kasting do jedného projektu v USA a jedného v UK,” hovorí Kat. “Školu som kvôli týmto projektom zrušila, no a potom prišla správa, že ma neobsadia ani v US, ani v UK. Priletela som domov do Austrálie, bez práce, bez školy, a začala som obvolávať moje staré barové brigády,” pokračuje. Našťastie, Netflix si ju vybral ako Hannah. “Takmer som ako herečka skončila, no Hannah ma zachránila. Keby som nebola vytrvalá, nikdy by som sa nevypracovala.”

“Bola som konštantne v depke z odmietnutí,” spomína na svoje začiatky Millie Bobby Brown. “24/7 na teba čaká miliónkrát NIE — predtým, ako dostaneš jedno áno. Robila som kasting na reklamy, proste na všetko,” hovorí. 

Svoje vie aj herečka Emma Watson, ktorú preslávila sága o Harrym Potterovi. “Som v tomto biznise od svojich 10-11 rokov a vždy som si myslela, že som preň príliš vážna, že som pre agentov osina v zadku, že sem proste nepatrím,” hovorí. “No postupom rokov som sa presviedčala o presnom opaku. Všetky tie boje, malé aj veľké, ma spravili tým, kým dnes som.”

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.