Petr Lexa a Lukáš Bundil zo skupiny Slza nechali svojim emóciám voľný priebeh. Výsledkom je ich novinka s názvom Bouře, v ktorej sa chalani zaoberajú nepríjemnými vnútornými stavmi, ktoré v tejto dobe pociťuje mnoho z nás.

“Minulý rok na jeseň som prvýkrát zažil taký zvláštny emočný stav. Akoby som v jednej chvíli vnímal tie najsilnejšie obavy a strach z niečoho, čo vlastne nie je. Triasol som sa, tĺklo mi srdce a zvnútra ma zvierala fyzická bolesť. Je to zvláštny pocit beznádeje a človek nevie, či to zmizne za pár minút, hodín alebo dní. Stalo sa to práve v čase, keď som mal na stole rozpracovaný text, ktorý mal byť spočiatku o niečom úplne inom, ale všetko sa to tak nejako zišlo, že som ten pôvodný text zahodil a napísal úplne nový, v ktorom som opísal práve tú vnútornú búrku,” prezradil Petr.

Pocity beznádeje preniesli chalani aj do klipu, ktorý sa točil v starých kasárňach. “Počas nakrúcania som si pripadal trochu ako Tom Cruise, keď ma hneď o 8 ráno pri prvej scéne priviazali na reťaz a zavesili zo stropu hlavou dole. Zdesenie prišlo, keď po pár minútach, kedy som už vôbec necítil nohy, všetku krv som mal v hlave a pred očami len hmlu, režisér zvolal ‘Tak dobre, naskúšané máme, poďme to dať naostro!’,” povedal Petr s úsmevom. Singel Bouře vznikal viac než pol roka a sme radi, že si ho konečne môžeme vychutnať.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.