Magazín Variety si najnovšie pozval na pokec herca Toma Hollanda. Okrem jeho drámy Cherry, ktorá bude mať čoskoro premiéru, padla reč aj o novom Spider-Manovi, ktorý sa práve natáča. A aj keď toho o treťom pokračovaní filmu o pavúčom mužovi veľa povedať nemohol, dozvedeli sme aspoň niečo.

“Je zrejmé, že nemôžem nič povedať. Čo však povedať môžem je, že ide o najambicióznejší samostatný komiksový film, aký bol kedy natočený. Sadnete si, prečítate si scenár a uvedomíte si, o čo sa snažia, a následne vidíte, ako sa im to darí. Je to veľmi obdivuhodné,” povedal Tom s nadšením.

Nikdy som nevidel sólový komiksový film ako tento. A potom som tu zase ja, ten šťastný, malý hajzlík, ktorý dostal tú možnosť byť v tom celom Spider-Manom,” prezradil herec, ktorého by sme v trojke Spider-Mana mali vidieť v decembri tohto roka. A po jeho najnovších vyjadrení sa na film tešíme ešte viac!

Aj Tom Holland sa zmestil do 64-stranového Zimného magazínu Kamaráta, práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.