Speváčka ANNE-MARIE pred niekoľkými dňami zverejnila nový singel Don’t Play. Skladba, na ktorej spolupracovali KSI a Digital Farm Animals, sa hneď po vydaní vyšvihla na druhé miesto britskej hitparády. Nestačila len na Drivers License od Olivie Rodrigo.

Niekdajšia juniorská majsterka sveta v karate sa v januári 2019 dočkala štyroch nominácií na Brit Awards. Jej album Speak Your Mind s piesňami Friends2002 a Ciao Adios sa stal komerčne najúspešnejším debutom roku na britských ostrovoch a okrem toho sa podieľala aj na megahite Rockabye od skupiny Clean Bandit. Potom sa na nejaký čas vytratila a hľadala sa v menej úspešných singloch Her a Birthday.

Novinka Don’t Play je vydareným návratom na výslnie. Speváčke asistujú skladateľ a producent Digital Farm Animals a tiež populárny rapujúci youtuber KSI. Singel Don’t Play vydala Anne-Marie hneď aj s klipom, v ktorom sa zo šikanovanej obete prepracuje na smelú bojovníčku v boxerskom ringu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.