Pandémiu koronavírusu využíva Billie Eilish na tvorbu. A nielen hudby. Fanúšikom oznámila, že pre nich vytvorila fotoknihu a audioknihu. Má ísť o tituly, ktoré musí mať každý jej pravý fanúšik. Billie sa prostredníctvom svojej fotoknihy podelí so stovkami nikdy nezverejnených fotiek, ktoré zachytia jej vnútornú aj vonkajšiu podstatu. Čitateľom má ponúknuť pohľad na jej detstvo, súkromný aj profesionálny život, turné a podobne.

“Vytvorila som fotoknihu môjho života – od detstva až po súčasnosť a spolu s ňou som nahrala audioknihu o rôznych príbehoch,” avizovala speváčka. Audiokniha je exkluzívna vďaka svojmu jedinečnému obsahu, ktorý reflektuje život Billie. Rozpráva v nej o svojom živote, kariére, rôznych spomienkach ale aj o súkromnom živote, čo poskytuje ľuďom špeciálnu príležitosť spoznať bližšie jej životnú cestu. Obe knihy je možné si predobjednať už teraz a dostupné budú od 11. mája tohto roka.

Obálka fotoknihy Billie Eilish

Nezabúdaj, že MEGA plagát Billie Eilish nájdeš v novom vydaní Kamarát Poster a speváčke sa venuje aj v Zimnom magazíne Kamaráta – práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.