Rok 2020 bol pre K-Pop na YouTube aj Google veľmi úspešným. A to nielen pre jednotlivé skupiny, ale aj pre samotných umelcov. Najvyhľadávanejším K-Pop umelcom na YouTube roku 2020 sa stal Jungkook, ktorého meno si ľudia na tejto platforme dali vyhľadávať až 780 tisíc krát. Druhé a tretie miesto v tomto rebríčku patrí tiež členom BTS, a to Jiminovi s vyše 536 tisíc vyhľadávaniami a V s bezmála 470 tisíc vyhľadávaniami. Zo skupiny BLACKPINK ľudia najviac hľadali členku Lisu (skončila na 5. mieste) a z EXO to bol Baekhyun (14. miesto).

Pokiaľ ide o Google, aj tu sa stal najvyhľadávanejším K-Pop umelcom Jungkook, ktorého meno bolo vyhľadávané 750 tisíc krát. Druhý skončil V s počtom 690 tisíc vyhľadávaní a TOP 3 uzatvára Jimin, ktorého meno ľudia napísali do Google 512 tisíc krát. Z dievčenského zoskupenia BLACKPINK ľudia najviac hľadali Lisu (skoro 390 tisíc krát) a z Red Velvet to bola Irene (112,5 tisíc krát).

Jungkook bol najvyhľadávanejším K-Pop umelcom na YouTube aj minulý rok, kedy bol v rámci K-Popu jednotkou aj na Google.

K-POP scéne sa vo veľkom venujeme aj v zimnom magazíne Kamaráta, už v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.