Strie jej už nerobia vrásky na čele. Práve naopak! Demi Lovato ich oslavuje! Po ťažkom boji s poruchou príjmu potravy sa speváčka raduje z toho, že je už z najhoršieho vonku. Svoje víťazstvo nad touto poruchou oslávila zlatou glitrovanou farbou, ktorou si svoje strie na zadku a stehnách ozdobila.

“Úprimne, myslela som si, že vyliečiť sa z poruchy stravovania je nereálne. Som preto nesmierne vďačná, že môžem prvýkrát vo svojom živote povedať, že sa na mňa po dlhej dobe pozrel môj dietológ a povedal: ‘Takto vyzerá úspešne zotavenie sa z poruchy príjmu potravy!’ Na počesť mojej vďačnosti za to, že som teraz tam, kde som, som začala nosiť zlatú glitrovú farbu na svojich striách, aby som ich oslávila namiesto hanbenia sa za nich,” napísala Demi, ktorá okrem toho povzbudila všetkých, ktorí trpia podobnou diagnózou, akú mala ona, slovami, že je skutočne možné nad ňou zvíťaziť a že v každého verí.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.