Nie je tajomstvom, že tvoji milošovia bývajú v epických prepychových vilách. Niekedy sa nám vďaka sociálnym sieťam zadarí a do ich príbytkov aj nahliadneme. Napadlo ťa vôbec, koľko ich nehnuteľnosti stoja? Čítaj náš veľký prehľad!

DEMI LOVATO má za sebou ťažký rozchod a zrušenie zásnub, no ani to ju neodradilo od veľkej investície — za svoj najnovší domisko zaplatila neskutočných 7 melónov dolcov! Vila má 6 spální a 9 kúpeľní a Demi ju kúpila len v septembri!

KYLIE JENNER si v apríli tohto roku kúpila nový dom za astronomických 36.5 milióna dolcov! Holka zaparkovala na prestížnej losangelskej adrese, jej nový dom má 7 spální, 14 kúpeľní a 20 miest na parkovanie!

SELENA GOMEZ nakupovala nový dom na jar 2020 a v lete sa ním pochválila aj fanom. Nehnuteľnosť za 5 miliónov má 6 spální, 10 kúpeľní a mega kuchyňu, kde si Selena natočila aj svoju najnovšiu showku SELENA PLUS CHEF!

JUSTIN a HAILEY BIEBEROVCI si ešte v auguste zadovážili luxusné sídlo za takmer 26 melónov v Los Angeles! Domisko má 7 spální, 10 kúpeľní a gigantický pozemok s krásnou záhradou, infinity bazénom a tenisovým kurtom!

LADY GAGA is svoj domov zadovážila v Malibu ešte v roku 2014 za takmer 23 melónov dolcov! Má 5 spální, 7 kúpeľní a Gaga hovorí, že ide o jej “oázu pokoja”. “Volám ho cigánsky palác,” smeje sa Gaga.

ARIANA GRANDE v lete kúpila vilu v Hollywood Hills za 14 miliónov dolárov. Má 4 spálne a 7 kúpeľní!

Po rozchode s Carou Delevingne si kúpila herečka ASHLEY BENSON vilku s 5 spálňami a 5 kúpeľňami v Los Feliz za 4.5 milióna!

TAYLOR SWIFT vlastní aktuálne 8 luxusných nehnuteľností po celých Spojených štátoch. Holka cvakla za svoje megalomanské sídla v New York City, na Rhode Islande, v Beverly Hills a v Nashville odhadom astronomických 84 melónov dolcov!!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.