Vďaka svojmu prínosu v hudbe, aktivizme, mentálnom zdraví, vďaka svojim presvedčeniam, rozhodnutiam a ženskej sile boli v uplynulých rokoch vyhlásené magazínom Billboard za ženy roka mená ako Ariana Grande, Selena Gomez, Billie Eilish či Lady Gaga. Tento rok sa toto ocenenie ušlo Cardi B, ktorej ho slávnostne udelia na 15. ročníku podujatia Women In Music 10. decembra.

Podľa Billboardu má za sebou Cardi úspešný rok a tento titul si zaslúži, s čím ale nesúhlasia kritici. Raperka totiž tento rok vydala iba jeden song, a to WAP, no a okrem toho veľa vody nenamútila. V hudbe je plno iných umelkýň, ktoré by si to podľa nich zaslúžili oveľa viac. Cardi na seba ale nenechá kydať a reaguje, pričom poukazuje na to, že aj keď vydala len jeden singel, tak treba brať ohľad na to, že bol veľmi úspešný a v priebehu troch mesiacov bol 6-krát ocenený platinou a naše babky naň tancujú na TikToku.

Okrem toho pripomína, že svoju platformu využila na propagáciu politiky a prezidentských volieb. Tvrdí, že na svoje vlastné náklady vyzývala ľudí, aby išli voliť a informovala ich o všetkom, čo považovala za dôležité. Aký je tvoj názor? Zaslúži si byť Cardi B ženou roka 2020?!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.