Skupina Why Don’t We má pre svojich fans perfektné správy! Corbyn, Daniel, Jack, Jonah a Zach vydajú už onedlho nový album. Chalani mu dali názov The Good Times and The Bad Ones a vypočuť si ho budeme môcť už 15. januára 2021.

“Posledné roky pre nás boli ako víchrica. Zažili sme toho veľa – od sťahovania skupiny do La, cez cestovanie po svete, zamilovanie sa a odmilovanie sa až po terajšok, kedy sme mesiace zavretí vo vnútri. Život je úžasný, ale aj tvrdý. Musíte sa ale čo najviac snažiť, aby z toho vzišlo niečo pekné. My sme to urobili a do tohto albumu sme vložili naozaj všetko,” vyhlásili chalani, ktorí si celý album napísali aj sprodukovali sami.

S ich aktuálnym singlom Fallin vystúpili chalani pred pár dňami v show Ellen DeGeneres.

“Bola to pre nás jedna z najprínosnejších skúseností. Za posledné štyri roky sme sa stali dostatočne sebavedomými, aby sme znovuobjavili samých seba, a stali sa kapelou, v ktorú sme vždy dúfali,” uzavrel Corbyn.

Kým však chalani vydajú ich nový album, čítaj špeciálne dvojčíslo Kamoša, v ktorom máš aj ich a tiež si nenechaj ujsť aktuálne vydanie Kamarát Poster, kde nájdeš na plagáte aj ich!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.