SuperStaristka Emma Drobná vypúšťa do sveta svoj druhý štúdiový album Better Like This. Album vznikal v priebehu dvoch rokov v spolupráci s osvedčeným spoluautorským a producentským tímom – Adrian Líška, Peter Graus a Tomáš Zubák. Z novinky cítiť príjemný moderný sound a poslucháči na ňom nájdu aj uptempové skladby.

Cover Emminho nového albumu.

“Lepšie je to takto! Mám pocit, že nový album ma vystihuje omnoho viac ako osobu aj ako speváčku, lebo všetko v mojom súčasnom živote je lepšie, ako kedykoľvek predtým,” vysvetľuje Emma názov albumu a dodáva: “Aj pieseň s názvom Better Like This, ktorá sa objavuje na albume, patrí medzi moje najobľúbenejšie. A skratka názvu BLT označuje známy sendvič. Prišlo mi to veľmi originálne a vtipné, spojiť to s titulom môjho druhého štúdiového albumu,” čím vysvetlila, prečo je na obale vyfotená so sendvičom. Z jej nového CD poznáme už skladby Demons a Yeah Baby!, ktoré zaznamenali úspech. Zaujímavosťou Emminho nového albumu je, že na ňom nájdeme opäť len jednu skladbu v slovenčine. Je ňou song Stratím sa ti ráno, na ktorom Emma spolupracovala so Separom.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.