V telke a na filmovom plátne to vyzerá, že tvoji hollywoodski miláčikovia si užívajú každú sekundu. Ver tomu či nie, kopec hviezd svoje postavy fakt nenávidelo. Alebo časom znenávidelo hh! Pozrime sa na tie najznámejšie prípady:

MILEY CYRUS nemá nič proti Hannah Montana. Vďaka nej je dnes tam, kde je a koniec koncov, všetci sme nejako začínali. No v jednom bode sa jej práca zmenila na horor — hlavne keď znenávidela hrať postavu Hannah Montana v seriáli Hannah Montana! “Od 16 som ju neznášala,” priznala speváčka. “Preskočila som normálne detstvo, pretože som pracovala. Škoda, niekedy som chcela som byť len normal dieťaťom.” 

“Keď som mala 11, hovorila som si, že som popstar. Takže musím byť blond a mať dlhé vlasy a mať na sebe nejaké trblietky. Až na to, že v realite som bola dieťaťom, ktoré hralo 16-ročnú holku. V parochni a s tonou mejkapu na tvári,” povedala.

ZAC EFRON v jednom z rozhovorov priznal, že keby mohol vrátiť čas, nikdy by do High School Musical nešiel! “Nechcem, aby si ma ľudia pamätali len ako to decko z HSM, haha!” povedal. Keď sme sa ho spýtali, prečo nešiel na HSM tour, povedal, že ak niekedy začuje jediný song z HSM, “pravdepodobne skočí zo strechy.” Ha!

ROB PATTINSON povedal, že postavu Edwarda Cullena fakt nemusel. “Je to tá najsmiešnejšia postavička… čím viac sa lúskam scenárom, tým viac ho nenávidím.” Vrcholom bol rozhovor z roku 2011, v ktorom priznal, že “je divné byť súčasťou niečoho a reprezentovať niečo, čo sa mi vlastne ani nepáči.”

Svoje povie aj BLAKE LIVELY. Svoju postavu v Gossip Girl — Serenu Van Der Woodsen — prekvapujúco nemusela. Hoci bola Serena u fanov obľúbená, jej osobnosť ju zvlášť neuchvátila. “Ľudia ju mali radi, ale nie vždy som z nej mala dobrý pocit. Proste cítiš, že v tej postave je niečo viac… že môže vyslať nejakú lepšiu, pozitívnejšiu message… že jej repliky sú o všetkom a o ničom,” povedala herečka. 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.